Fotografické workshopy

Skupinové kurzy a workshopy probíhají obvykle ve spolupráci s Megapixel.cz, FotoŠkoda.cz a nebo slovenskou AKF. Všechny aktuální fotografické kurzy a workshopy jsou vždy zveřejněné v událostech na mojí FB stránce. V detailu workshopu je odkaz na web partnera pro rezervaci místa na workshopu.

Fotografické workshopy

Fotografování a retuše portrétů s Kenjim na Megapixel.cz

Chcete fotografovat perfektní portréty za použití přirozeného světla v exteriéru nebo interiéru? Toužíte fotit uvěřitelné a dynamické portréty, které vídáte v časopisech a reklamách na prestižní značky oblečení? Ukážeme vám, jak vyfotit takový portrét na jakémkoliv místě.

Fotografické workshopy

Lifestyle portrét s Kenjim na FotoŠkoda.cz

Toužíte vytvářet živoucí fotografie, které vypadají jako vystřižené z amerického filmu? Potřebujete do svých portrétů vnést tu správnou uvěřitelnou náladu a dynamiku? Naučte se takové portréty fotit s Kenjim – ambasadorem značky SIGMA. Skončete se strojenými a aranžovanými pózami.

Fotografické workshopy

Svatební párová fotografie a postprodukce na Ateliervtovarne.cz

Svatební párová fotografie – pro někoho zlatý hřeb svatby, pro někoho traumatizující půlhodinový zážitek, kdy musí před novomanželi mluvit. V každém případě je to ale nevyhnutelná část svatby, od které novomanželé očekávají výstupy vhodné do svatebního katalogu.

Fotografické workshopy

workshop lifestyle portrét vysočina

Stejně skvělý workshop lifestyle portrétu jako v Praze v Megapixelu nebo ve FotoŠkodě, ale tentokrát v mojí domovině – Vysočině. Máte to do Prahy daleko, bojíte se parkovat na modrých zónách a nebo nemáte rádi turistický ruch? Pro vás je tenhle workshop ideální! Klid vesnice je totiž k nezaplacení!

Partneři workshopů

 

Partner SIGMA
Partner FotoŠkoda
Partner Megapixel
Partner AKF
Fotografické workshopy
Fotografické workshopy
Fotografické workshopy
Fotografické workshopy
Fotografické workshopy
Fotografické workshopy

Blog

8 tipů na zábavné svatební hry

Svatební hry jsou skvělej způsob, jak rozproudit na svatbě zábavu, vyplnit hluchý místa a taky trochu pomoct hostům se seznámit. Naplánování zábavy je...

Stylová svatba za pár kaček? Ta podzimní

Kdo by nemiloval letní svatby? Krásný počasí svádí k sladkým představám o manželským štěstí. Jakmile ale zjistíte, kolik vás taková veselka bude stát,...