Workshop – Lifestyle portrét vysočina

Kdy: 3.9.2023 – 10:00 až 16:00

Kde: Klíč Luka nad Jihlavou

Cena: 2290,-

Máte touhu vytvářet živé a autentické fotografie, které vypadají jak vystřižené z amerických filmů? Hledáte způsob, jak do vašich portrétů vnést tu správnou a uvěřitelnou náladu a dynamiku? Nyní máte možnost se to naučit! Zapomeňte na strojené a uměle aranžované pózy a vyzkoušejte si, jak efektivně komunikovat s modelkou a jak při focení vytvořit uvolněnou atmosféru, která přispěje k co nejpřirozenějšímu výsledku. Tak se zbavte trémy a studu a pojďte se focením bavit!

Individuální fotografické kurzy
Individuální fotografické kurzy

Vyfotit to nestačí!

V následné postprodukci se naučíte vaše fotografie rychle a efektivně upravit. A zvládnou to i nezkušení Photoshopisté. Podíváme se na techniky jako frequency separation retušdodge&burn a povíme si o možnostech a principech coloringu, díky kterým portréty ožijí úplně jiným svěžím životem.

Individuální fotografické kurzy
Individuální fotografické kurzy
Individuální fotografické kurzy
Individuální fotografické kurzy

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen jak pro začínající, tak pokročilé fotografy. I profesionálové, kteří chtějí do své tvorby vnést nový svěží vzduch, jsou vítáni. Účastníci by měli zvládnout nastavit základní funkce svého fotoaparátu. Přístup je velmi individuální, nebojte se odnést si to, pro co jste si přišli.

Program kurzu

  • Seznámení s lektorem a půvabnými modelkami.
  • Praktická fotografická část – komunikace s modelkou a vytváření pohody, hledání vhodného prostředí, využití prostředí k formování příběhu ve fotografii, využití dynamiky ve fotografii
  • Zhodnocení fotografické části, diskuze k fotografiím.
  • Postprodukce v programech Adobe Lightroom (plugin Camera Raw) a Photoshop – Ořez, zkapalnění, retuše pomocí Frequency Separation, technika Dodge&Burn, Coloring

S sebou

  • Nabitý fotoaparátobjektiv/objektivyprázdná paměťová karta.
  • Notebook s programem Adobe Photoshop + Adobe Lightroom (Nebo Camera Raw plugin ve Photoshopu) – v případě, že nemáte notebook, můžete si fotit průběh postprodukce.
  • Vhodné oblečení dle aktuálního počasí.

Objednávka kurzu

3 + 2 =