Svatba Áji a Toma – Vanůvecký dvůr

Datum přidání článku 11. 6. 2020

Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr

Tuhle svatbu považuju řekněme za takový start letní svatební sezóny. Jasně…byly nějaký svatby ještě v zimě, pak nám to pokazila koronténa. Na konci května byla intimnější svatba ještě s rouškama, ale ta je pro manžele natolik intimní, že jsme se dohodli, že jí nebudu dávat na web. Každopádně tohle je začátek sezóny. A pekelně vydařený začátek!

Svatba Andrejky a Tomáše se konala ve vesnici Vanůvek ve Vanůveckém dvoře, což je takový to tradičně zrekonstruovaný zemědělský stavení. Maj to tam moc pěkný. Vanůvek je vlastně na Vysočině vedle vsi Doupě, u které je hrad Roštejn. Ten možná znáte 🙂 Focení novomanželů jsme stihli vlastně hned po ranních přípravách, pak následoval obřad a hromadné veselí, takže už jsme nemuseli narušovat zábavu a vývoj událostí na svatbě. Na novomanželské portrétní focení jsme zdrhli k nedalekému lomu. Nemůžu říkat název, pač je to soukromý pozemek a řekněme, že ani my jsme tam nebyli úplně oficiálně. Ale fotky odtud jsou totálně boží! No posuďte sami.

Po focení následoval obřad, nějaká sranda s Tomášovo kolegy z práce (navrtávali vodovod) a pak už přesun do sálu k rautíku, kde se pak víceméně odehrálo už všechno ostatní. Tuny zábavy, litry strýčkovy meruňkovice, vyskákaný děti, vyskákaný babičky, vyhopsaní strýčkové a tak. Však to znáte. Za mě vážně povedená svatba 🙂

Áje to moc slušelo a Tom je skvělej týpek a srandista. Takže i za mě velké gratulace a ať vám to vydrží minimálně těch sto roků! A tady je výběr pár fotek, který mě fakt baví.

Takhle můžou vypadat i vaše svatební fotky. Koukněte na mou nabídku svatebních balíčků!

Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr Svatba Áji a Toma - Vanůvecký dvůr