Proč se vám hodí zažít podzimní focení?

Datum přidání článku 19. 9. 2023

Na podzimní focení budete vzpomínat se slzou v oku. Bude to samozřejmě slza štěstí. Dobře, no, možná bude lehce šmrnclá i dojetím. Každopádně si to celý užijete. Tady máte důkazy.

 

Konečně se pořádně vyspíte

Tedy v případě, že si focení nedohodnem na nějakou nekřesťanskou hodinu. Což nemusíme. Ale co chci tímhle bodem říct? Před plánovaným focením je fakt důležitý se pořádně vyspat. Až vás tedy vaše drahá polovička nebo děti budou ráno tahat za nohu z postele, v klidu jim řekněte: „Prrr, dneska jen tak nevstávám, dneska potřebuju vypadat skvěle. Jasný?”

 

Zažijete focení bez stresu

Úklid, cukroví, dárky a do toho vánoční focení? Uff, jsem uštvanej, jen když to píšu. V případě podzimního focení to je úplně jiná liga. Co musíte dělat na podzim kromě zasněného srkání čaje při pohledu z okna? Nic. Všechno se tak nějak zklidní. Svět zpomalí. A my přesně tuhle atmosféru na fotkách zachytíme.

 

 

Získáte fotky s magickou silou

O tom, jak podzimní barvy berou dech mně, jsem se kdysi rozvášnil v článku Podzim dělá krásný fotky. Mrkněte. Mně tyhle společný podzimní radovánky zpříjemní při focení třeba tři hoďky. Vám celej život. Každej pohled na pořízený fotky vás přenese zpět. Do pestrých barev, k čarovnýmu západu slunce a hlavně do toho klidu. I kouzelná hůlka Harryho Pottera je proti týhle magii slabej odvárek. Uvidíte.

 

V pořizování dárků k Vánocům budete na koni

Patříte k lidem, co v listopadu pronáší věty typu: „Já už mám všechny dárky k Vánocům vyřešený?” Vážně? Jestli jo, tleskám. Máte můj velkej obdiv. Vím, že většina lidí dárky zběsile shání na poslední chvíli. Jestli chcete rodiče, babičky nebo tetičky obdarovat krásnými fotkami z rodinnýho focení, podzim vám hraje do karet. Vše krásně stihneme a v listopadu máte opět vyřešeno. Ideální.

 

Řadíte se spíš k lidem, co se 23. prosince budí se studeným potem a žádným pořízeným dárkem? Zachráním vás a pošlu vám poukazy na focení. Zhluboka vydechněte, dobře to dopadne. A třeba jednou s těmi poukazy dorazíte právě na podzimní rodinný focení. Co říkáte? Na závěr vás fotkami naladím na atmošku, kterou můžete zažít i vy.