Vánoční Kouzelno

Vánoční Kouzelno

Vánoční Kouzelno

Vánoce, Vánoce přicházejííí

V obchoďácích už prodávaj vánoční kolekce a to znamená jediný, Vánoce sou za dveřma! Miluju vánoční atmošku, všechny ty vánoční dekorace, cukroví a svařák. Ale ještě víc miluju vánoční focení. Každej rok pro vás chystáme naše vánoční Kouzelno, útulnej a do posledního puntíku vylazenej ateliér se všema těma vánočníma detailama a heboučkýma dekama. Prostě žůžo. A nejlepší na tom je, že nepotřebujem sníh! V ateliéru lehce zvládnem vánoční focení dětí, rodinný a párový focení ale i vánoční focení těhulek, portrétů a miminek. A všechno v naprostym pohodlí se šálkem čaje.

Interiér versus exteriér

Focení v ateliéru je trochu jiný než venku, ale rozhodně né horší. Každý má to svoje. Focení v ateliéru nevyžaduje žádnou extra přípravu, teda pro vás. Pro mě jo. Kouzelno je útulný, vybavený, neprší tam a je tam teplo. Nejsme tak závislí na počasí, na tom aby byl sníh nebo jak dlouho bude svítit sluníčko. A zvládneme tam vyfotit fakt každýho.

Pořád váháte?

S vánočním focením začínáme s předstihem, stejně jako ty obchoďáky s kolekcema. To znamená, že vaše fotky budou připravený ještě před Vánocema a tudíž nemusí skončit jen na vaší krbový římse, ale můžou bejt milým vánočním dárkem třeba pro babičku. Nebo osobním přáním poslaným vašim příbuzným a kamarádům. I když s posíláním poštou bych byl opatrnej..Muhehe.

Abyste viděli, že nelžu, mrkněte do galerie a přesvěčte se sami, že naše Kouzelno je opravdu kouzelný!

Vánoční Kouzelno - Vánoční focení - Rodinné vánoční focení
Vánoční Kouzelno - Vánoční focení - Vánoční focení miminek
Vánoční Kouzelno - Vánoční focení - Vánoční dekorace na focení
Vánoční Kouzelno - Vánoční focení dětí - Vánoční focení miminek
Vánoční Kouzelno - Vánoční rodinné focení
Vánoční Kouzelno - Vánoční focení
Vánoční Kouzelno - Vánoční focení - Vánoční dekorace na focení
Vánoční Kouzelno - Vánoční focení - Vánoční rodinné focení
Zaujal vás článek? Pak neváhejte a sdílejte ho na sociálních sítích mezi svými přáteli :)
Share